Hakkımızda

about-dentalia

Özel Ortodent Ağız & Diş Sağlığı Polikliniği

Ortodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2008 yılında kurulmuş ve 2012 yılı itibariyle Bahçeşehir KC bankalar caddesinde yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Ortodent, başta implantoloji olmak üzere ortodonti, estetik diş hekimliği, pedodonti, periodontoloji ve endodonti alanlarında bütünsel servis sunan, yeni nesil bir diş polikliniğidir.

Bünyesinde diş eti ve ağız hastalıkları tedavisi, acil diş hekimliği, çene cerrahisi, radyoloji gibi hizmetlere de yer veren Ortodent, farklı alanlarda uzmanlaşmış deneyimli hekim kadrosu, sıcak ve samimi personeli ve yenilikçi servis anlayışı ile insana odaklanan ayrıcalıklı bir sağlık merkezidir.

Ortodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde poliklinik hizmeti sunmuş  bir hekim kadrosuna ve işletme anlayışına sahiptir. Bu nedenle bilimsel altyapısı, eşsiz bir işletmecilik tecrübesi ile tamamlanır.

Ortodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adını Latince Orthos- düzgün ve dent- dişler kelimelerinin birleşiminden almaktadır.

Hastalarımızın sağlıklı, fonksiyonel ve estetik dişlere sahip olmaları ve özgüvenle gülümsemeleri birinci önceliğimizdir.

Victor Hugo gülümseme ile alakalı olarak "Gülmek bir güneştir, insanın yüzünden hüzün ve keder kışını defeder." demektedir.

Bu amaçla alanımızda ki son teknik gelişmeleri takip etmek ve aynı zamanda bilgilerimizi güncel tutmak için sürekli eğitim seminerlerini takip etmekteyiz. Yeni tedavi yaklaşımlarını ve konseptlerini takip ettiğimiz bu eğitimlerler ile çağın gerisinde kalmadan, tedavilerimizi hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda güncel cihazlar ve malzemeler ile gerçekleştirmekteyiz. 

Bizim için gülümseniz öyle güzel olmalı ki hiç kimsenin sizi ağlatmaya cesareti olmasın. 

Bahadır Dindar
Diş Hekimi

Bahadır Dindar

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Pınar Dindar
Diş Hekimi

Pınar Dindar

Natuk Uyumaz
Diş Hekimi

Natuk Uyumaz

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Barış Sever
Diş Hekimi

Barış Sever

testimonails-slider
Smile All Around!

One of the best decisions i have made is to choose Dentologist as my dental consultant!

Mathew Wade

testimonails-slider
Super Super Happy!

One of my friend recommeded to visit Dentologist for my son dental issues and i am happy with the treatment received here.

Paula Smith

testimonails-slider
No More Fears!

I was struggling with teeth issues for a long time. Dentologist comes to my rescue in no time!

Benjamin Dujon

Bize Ulaşın

İletişim Formu

Randevu almak veya soru sormak için aşağıdaki formu kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

© 2023. Tüm Hakları Saklıdır.
Created by Excess Reklam