Hizmetlerimiz

featured image

Ortodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak hastalarımızın en uygun tedaviyi ve hizmeti aldığını bilmek bizler için en büyük tatmindir. Alanımızdaki en son yenilikleri takip ederek her gün üstüne eklediğimiz bilgi ve teknik gelişimleri, tecrübemiz ile birleştirmemizin en büyük sebebi budur. 

Kliniğimizde implant ve ileri implant cerrahisi, gömük dişler ve diğer oral cerrahi işlemler, gülüş dizaynı ve estetik diş hekimliği uygulamaları yanı sıra ortodonti, endodonti(kanal tedavisi), restoratif diş hekimliği ve periodontoloji gibi diğer dişhekimliği alanlarında da rutin hizmet vermektedir. Ayrıca aşırı diş hekimliği korkusu bulunan ve sırf bu nedenle tedavilerini erteleyen hastalarımız için kliniğimizde sedasyon ve anlaşmalı hastanemizde ameliyathane koşullarında genel anestezi altında tedavilerimizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili olarak sizi rahatsız eden, kafanızı meşgul eden her türlü problem ile ilgili olarak fikir almak ve çözüm bulmak için bize danışmaktan çekinmeyiniz.

Bize Ulaşın

İletişim Formu

Randevu almak veya soru sormak için aşağıdaki formu kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

© 2023. Tüm Hakları Saklıdır.
Created by Excess Reklam